تاریخچه شرکت آریستون – Ariston

شعار ما “ایده ما خانه شما”.

آریستون ترکیبی از سنت و نوآوری را با نسل جدید از محصولات ایجاد کرده است. لوازم خانگی آریستون کم صدا و بی خطر هستند و با ارائه راه‌حل های هوشمند موجب راحتی و آسایش در هر خانه‌ای می‌شود.

دلایل انتخاب محصولات آریستون.

  • تضمین بالاترین استاندارد بهره‌وری
  • سطح پایین مصرف
  • شخصیت منحصر به فرد
  • عملکرد عالی
  • سازگاری با محیط زیست

حمایت از مشتری

حمایت از مشتری برای ما همیشه اهمیت ویژه‌ای داشته است، جرا که همیشه با مشتریانمان در ارتباط بوده‌ایم، و اگر به هر دلیل با دستگاه با مشکل مواجه شده‌اید، مهندسات آموزش دیده شده ما در خدمت شما هستند. توجه داشته باشید که این خدمات مخصوص مشتریانی است که از ایران آریستون خریداری کرده باشند.

تاریخچه شرکت هات پوینت  – Hotpoint

شعار ما “هات پوینت رفیق آشپزخانه شما”.

هات پوینت با انواع مختلف و سایزهای متقاوت لوازم خانگی، مکانی برای آرامش، سرگرمی و پرورش خانواده ها محیا می‌کند. مکانی برای زندگی کردن و نشان دادن کسی که هستید.

شرکت هات پوینت

فعالیت این شرکت با نام Hotpoint Electric Heating Company در سال ۱۹۱۱ آغاز شد و در طی سالها با تولید انواع لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی، جاروبرقی، یخچال و فریزر، اتو، ماشین ظرفشویی و خیلی چیزهای دیگر ادامه دارد.

ماموریت ۱۰۰ ساله ما

به طور ساده، ماموریت ما برای بیش از ۱۰۰ سال این است که زندگی خود را درخانه آسان‌تر کنید. به همین دلیل هات پوینت برای هر چه که نیاز دارید یک وسیله ایجاد کرده است. طیف وسیعی از محصولات، که همیشه عملکرد فوق العاده‌ای ارائه می‌دهند. این محصولات با آخرین تکتولوژی‌های هوشمند و دیزاینی شیک طراحی شده است.